top of page

MONUMI to zespół ludzi, dla których praca jest pasją, a szczęście dziecka to główna nagroda za kreatywne tworzenie zabawek, które bawią i uczą. Staranny dobór grupy specjalistów opracowujących materiały, zarówno pod kątem merytorycznym jak i artystycznym, ukierunkowany jest na to, by nasze produkty efektywnie wpływały na rozwój intelektualny dzieci.

Opracowujemy kolorowanki przeznaczone dla różnych grup odbiorców, uwzględniające ich potrzeby estetyczne i intelektualne.

O firmie
machine.jpg

Heading 2

WŁASNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

Ważnym elementem firmy jest zakład produkcyjny, gdzie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, powstają nasze kolorowanki. Dzięki ponad stu parom rąk i serc spełniamy oczekiwania troskliwych rodziców i najmłodszych odbiorców. Chcąc utrzymać stałą kontrolę nad jakością naszych produktów, dokładnie monitorujemy większość procesów produkcyjnych.

 

Świadomie wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i dokładnie dobieramy surowce, by spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i ekologii.  

ekspozycja drewniana Monumi 1.png
O WSPÓŁPRACY

Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z nowymi partnerami, która będzie opierała się na wzajemnych korzyściach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu ewentualnego spotkania bądź podjęcia współpracy

Napisz do nas

Dziękujemy za kontakt!

bottom of page